Księgowi – biuro rachunkowe z indywidualnym podejściem do klienta.

Charakteryzuje nas indywidualne podejścia do spraw klienta.
Zależy nam na dobrym przepływie informacji w relacji klient-biuro rachunkowe oraz na dobrym przepływie informacji wśród naszego zespołu, gdyż co dwie głowy to nie jedna! Podatkowe burze mózgów to dla nas sama przyjemność.
Praca zespołowa pozwala szybciej i sprawniej manewrować w nieustannie zmieniających się przepisach prawa podatkowego.
Duży nacisk kładziemy na ochronę danych osobowych oraz stosowanie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technicznych.
Dla zabieganych klientów wdrożyliśmy również rozwiązania pozwalające na bezpieczną przesyłkę dokumentów online bez konieczności odwiedzin biura. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie świadczyć usługi księgowe dla klientów z całej Polski!

We are delivering online accounting services and providing electronic form of documentation to all our customers from Poland.

Ela

Licencja Ministra Finansów do prowadzenia biur rachunkowych numer: 9001/98.
Ukończone studia Finanse i Rachunkowość oraz podyplomowe studia Doradztwo Podatkowe w Sopockiej Szkole Wyższej.
Ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia indywidualnych działalności gospodarczych i spółek osobowych we własnym biurze rachunkowym.
Specjalistka od kadr i płac. Jako jedna z nielicznych osób doskonale rozumie zawiłości rozliczeń z ZUS.
Niezwykle sprawnie analizuje wszelkie zmiany w przepisach podatkowych. Jej zaletą jest nieustanna chęć nauki. W naszym biurze zajmuje się ewidencjami podatkowymi, ubezpieczeniami społecznymi i obsługą kadrowo-płacową.

elzbieta@ksiegowi.net
tel. 601 645 767

Justyna

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim, w ramach uzupełnienia wiedzy teoretycznej ukończyła studia podyplomowe Podatki i Doradztwo Podatkowe na Politechnice Gdańskiej.
W naszym biurze zajmuje się rozliczaniem działalności gospodarczych jak i rozliczaniem spółek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z chęcią opowie o możliwych formach opodatkowania oraz zajmie się rozliczeniem dokumentów.
Cierpliwie zmierzy się z każdym przypadkiem podatkowym czy rachunkowym.

justyna@ksiegowi.net
tel. 797 738 036

Karolina

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim, certyfikowany główny księgowy przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, członek programu ACCA Accelerate Scholarship. Z chęcią zajmie się angielskojęzyczną obsługą księgową.
W naszym biurze zajmuje się głównie obsługą spółek działających na rynkach międzynarodowych, ale nie straszne jej również ewidencje podatkowe działalności gospodarczych. Zaraża uśmiechem!
If you are a foreigner conducting business activities in Poland and you are interested in our offer – please do not hesistate to contact me and we will arrange a meeting.

karolina@ksiegowi.net
tel. 506 997 444

Magda

Absolwentka Finansów i Rachunkowości w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni, w trakcie obrony pracy magisterskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Magda jest bardzo pracowita, a w księgowości lubi zwłaszcza obsługę indywidualnych działalności gospodarczych. Do naszego zespołu trafiła jako praktykantka i swoim zaangażowaniem dopasowała się do naszego zespołu.

25

Lat na rynku

Ponad 100000

Zaksięgowanych dokumentów

Setki

Zadowolonych klientów

Księgowi.net
Biuro Rachunkowe